Pavlína Nováková

Problém: zničené vlasy

Když jsem před třemi měsíci začala brát Clinical Hair – Care, mé vlasy byly následkem častého zesvětlování dost zničené a vysušené a doslova volaly po nějaké pořádné vitamínové bombě. Už po jednom měsíci jsem začala pozorovat první příjemné změny. Dnes , po třech měsících užívání, jsou mé vlasy lesklé, pružné a tolik nenáviděné vysušené konečky už jsou naštěstí minulostí. Vlasovou výživu Clinical Hair – Care mohu opravdu vřele doporučit všem, kteří chtějí mít krásné a zdravé vlasy. A navíc za velice rozumnu cenu.

Tereza Smutná

Problém: vypadávaní vlasů

Intenzivně mi padaly vlasy. Clinical Hair – Care jsem koupila na doporučení v lékárně. Po využívání celého balení,vlasy opravdu přestaly padat. Pravidelně jednou ročně vitamínovou kůru zopakuji.

Veronika Štěpánová

Problém: kvalita vlasů

Potřebovala jsem kvalitní a cenově přijatelný doplněk na zlepšení kvality vlasů. Vybrala jsem dobře - produkt mi pomohl a součást balení - dárek vyhlazující oční sérum je také velmi kvalitní. Doporučuji ostatním. Sama si ráda ohlídám další akční nabídku tohoto produktu.

Petra Vejvodová

Problém: kvalita vlasů

Kadeřnice potvrdila zlepšení stavu vlasů. Takže doporučuji. :-)

Marika Šebestová

Problém: kvalita vlasů

Výsledky kvalitě vlasů jsou opravdu znát. Vlasy rostou rychleji a jsou pevnější a lesklejší. Zlepšila se mi dokonce i pleť.

Barbora Macíčková

Problém: roztřepené konečky

S Clinical Hair – Care mám jen nejlepší zkušenosti. Kůru využívám pravidelně 1x za rok. Vlasy jsou pevnější, hustší, lesklé. Konečně nebojuji s roztřepenými konečky.

Nela Bílá

Problém: kvalita vlasů

Na rozdíl od mnohdy podstatně dražších a téměř nefunkčních produktů tento skutečně zafungoval. Navíc mi vyhovuje, že se užívá pouze jednou denně.

Miroslava Veselovská

Problém: zplihlé vlasy, bez lesku

Mívala jsem zplihlé vlasy, byly bez lesku a působily nehezkým dojmem. Zkoušela jsem různé druhy kosmetiky, šampóny nebo barvy na vlasy. Nic nepomáhalo a když ano, tak jen na krátkou dobu. Teprve od té doby, co používám CLINICAL Hair-care, jsou mé vlasy konečně plné života, lesklé a krásné.

Jana Hanáková

Problém: kvalita vlasů

S vlasovou výživou CLINICAL Hair-care jsem velice spokojená. Asi 14 dnů po té, co jsem výživu začala užívat, se vzhled mých vlasů pronikavě zlepšil. Mám je mnohem více lesklé a celkově se zdají být vitálnější. I můj přítel si toho už všimnul.

Pavlína Konečná

Problém: vypadávání vlasů

Trápil mě problém s nadměrným vypadáváním mých vlasů. Zvláště patrné to bylo při rozčesávání, to v kartáči vždy zůstávaly chomáčky vlasů. Lékařka mi doporučila vlasovou výživu. Rozhodla jsem se pro CLINICAL Hair-care a nelituji. Vypadávání vlasů se značně omezilo a já jsem nyní opět se svými vlasy spokojená.

Eva Jarolímová

Problém: roztřepené konečky

Vlasová výživa CLINICAL Hair-care je tím nejlepším pro mé vlasy. Dříve jsem měla roztřepené konečky vlasů, vlasy se mi lámaly a zdálo se, že i více vypadávají. Nyní jsou mé vlasy zdravé a lesklé a netřepí se. Vždy mám radost, když se na sebe podívám do zrcadla. CLINICAL Hair-care mi vrátil sebevědomí.

Šárka Víchová

Problém: vypadávání vlasů u přítele

Clinical Hair -Care vyzkoušel můj přítel, jelikož mu začali rychle řídnout vlasy. Výsledek? Je velmi spokojený. Vlasy přestaly padat, dokonce zhoustly.